استراتژی دیجیتال

یکی از ارکان مهم بازاریابی و کسب و کار در جهان حال حاضر، حضور در اینترنت است، ظهور کرونا نیز به این موضوع شتاب و اهمیت دوچندانی داده است. فضای مجازی، یک مغازه دائمی، بدون تعطیلی و خودکار برای کسب و کار شما است. با وجود تمامی مزایای فضای اینترنتی، این فضا می‌تواند مانند یک تیغ دو لبه عمل کند و صرفا سبب ایجاد هزینه اضافی برای شما بشود و حتی برند شما را خراب کند. به طور خلاصه حضور در فضای دیجیتال بدون استراتژی و مشاوره، مانند حرکت روی بند با چشمان بسته است، پرریسک و خطر.

حضور موثر در فضای دیجیتال می‌تواند سبب افزایش فروش و برندسازی برای کسب و کار شما بشود، فقط کافی است تا قدم‌های درست و حساب‌شده‌ای بردارید اما همانطور که حضور در این فضا می‌تواند سبب رشد شما و کسب و کارتان بشود، ممکن است سبب افول برند شخصی شما و نابودی کسب و کارتان بشود، پس باید به تمامی اصول و قواعد حضور در این فضا آشنا و مسلط باشید.

تیم کوشا با سابقه راه‌اندازی و ایجاد رشد چندین کسب و کار آنلاین (از جمله وام‌چی) به شما کمک می‌کند تا در فضای دیجیتال حضور موثرتر و پررنگ‌تری داشته باشید.
خدمات تیم کتوشا شامل طراحی کمینه محصول پذیرفتنی (MVP)، ساختن بستر حضور در فضای دیجیتال (سایت و اپلیکیشن)، طراحی و اجرای استراتژی رشد کسب و کار شما در فضای دیجیتال، فعالیت در بسترهای دیجیتال برای رشد کسب و کار شما (سئو و سوشال مدیا) و … می‌شود.

هم اکنون برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.