سئو

سئو یا همان SEO به معنای Search Engine Optimization است. یعنی بهبود سایت برای موتورهای جستجو. منظور از موتورهای جستجو، سایت‌هایی مانند گوگل و یاهو هستند که البته در حال حاضر به دلیل اینکه سرچ در گوگل بیشتر از هر سایت دیگری انجام می‌شود، فرایند سئو کردن در گوگل بسیار مطرح و پر رقابت است.

حتما تجربه سرچ کردن موضوعی را در گوگل دارید، جالب است بدانید 80 درصد افراد پس از سرچ یک موضوع در گوگل، روی 3 لینک اولی که گوگل پیشنهاد داده است کلیک می‌کنند و تقریبا 0 درصد افراد به صفحه دوم می‌روند، ضرب المثل معروفی وجود دارد که می‌گوید بهترین مکان برای پنهان کردن یک جسد، صفحه دوم گوگل است.
برای همین اگر دوست دارید سایت شما برای شما جلب مشتری بکند و تبدیل به یک فروشنده خودکار بشود، نیاز دارید تا حتما در صفحه اول و بین 3 لینک اول باشید.

سئو با اینکه آسان به نظر می‌رسد، اما پر از جزئیات است و نیاز به دانش بسیاری دارد؛ به دلیل استقبال گسترده از این روش جذب مشتری، دیگر فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد و ممکن است با کوچکترین اشتباهی، سایت شما به طور کلی از نتایج سرچ گوگل حذف بشود و بازگرداندن آن بسیار هزینه‌بر خواهد بود. برای همین بسیار مهم است تا هر قدم شما در مسیر سئو کردن سایت‌تان، بسیار حساب شده، دقیق و توسط تیمی خبره انجام بشود.

سئو کردن سایت شامل پارامترها و مراحل مختلفی است، برای مثال پیدا کردن کلماتی که مشتریان شما در گوگل جستجو می‌کنند، ساختار کلی سایت شما، مطالبی که در سایت‌تان می‌نویسید، سرعت بالا آمدن صفحات سایت شما و …

تیم کتوشا در مسیر سئو کردن سایت‌تان، کنار شما است تا هر قدم سئوی شما به درستی و در بهترین حالت انجام بشود. این فرایند شامل تدوین معماری سایت، تحقیق کلمات کلیدی، استراتژی تولید محتوا، استراتژی لینک سازی و بهینه‌سازی صفحات سایت شما است.

هم اکنون برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.