طراحی اپلیکیشن

یکی از مهم‌ترین ارکان رشد هر کسب و کاری بازگشت و وفاداری مشتریان آن کسب و کار است. brand switch یا همان تغییر سرویس‌دهنده توسط مشتریان، بدترین اتفاق و کابوس هر کسب و کاری است و صاحبین کسب و کارها سعی می‌کنند هزینه تغییر و جا به جایی (switching cost) را برای مشتریان خود کاهش دهند تا وفاداری مشتریان بیشتر بشود.
ایجاد وفاداری مشتری اصول و روش‌های زیادی دارد، یکی از اصول اولیه و مهم این کار، داشتن اپلیکیشن و نصب بودن اپلیکیشن شما در گوشی کاربران‌تان است. افرادی که اپلیکیشن شما را در گوشی خودشان داشته باشند، به شما وفادارتر هستند و تغییر دادن شما به رقیب‌تان برایشان بسیار سخت‌تر خواهد بود.

زمانی که کاربران و مشتریان شما، اپلیکیشن شما را نصب می‌کنند، انگار که شما یک خانه در موبایل، در ذهن و در قلب کاربران‌تان ساخته‌اید. تخریب این خانه توسط رقبایتان بسیار سخت خواهد بود و به همین دلیل، وفاداری مشتریان‌تان به شما بیشتر خواهد شد و در نتیجه رشد و فروش شما افزایش خواهد یافت.
زمانی که کاربران وفاداری دارید، فقط نیاز به افزایش تعداد آنها دارید و همین کاربران وفادار، بهترین کانال‌های تبلیغاتی شما خواهند بود، پس وفادارسازی مشتریان بسیار با اهمیت است.

تیم کتوشا در زمینه ساخت اپلیکیشن، در موارد مختلفی مانند طراحی ظاهر اپلیکیشن (UI)، طراحی تجربه کاربری (UX)، ساختن اپلیکیشن و … به شما کمک می‌کند تا بتوانید به وسیله اپلیکیشن‌تان در موبایل مشتریان هدف خود یک خانه امن داشته باشید و جلوی ریزش مشتریان‌تان را بگیرید.

هم اکنون برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.